Duister Dordrecht by Night – 27 december 2025 – 19:30 uur

19:30 uur

Hallo Dordrecht, Voorstraat 276

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
Stadswandeling en rondvaart by night
25,00
0 beschikbaar
Uitverkocht

Ontdek ‘Duister Dordrecht by Night’ met een spannende stadswandeling en een rondvaart onder donkere bruggen en langs verlichte havens.

Samen met onze gids ervaar de duistere geschiedenis van de stad aan de hand van moorden, bordelen, scheepsverhalen, spoken, geesten en piraten. Dordrecht heeft als havenstad een rijke geschiedenis aan spannende en ruige verhalen. In deze spannendste stadswandeling van Dordt ontdek je rafelrandjes van de stad en sappigste verhalen uit de geschiedenis. ​Onderweg stap je aan boord op een klassieke houten boot van Si Barone en beleef je tijdens een mooie avondvaart de lichtjes in de haven en donkere gangetjes onder de bruggen in het historische centrum van Dordrecht.

Wat kun je verwachten?

  • De meest griezelige, gruwelijke en mysterieuze verhalen van Dordrecht
  • Een actieve beleving, dus geen saaie opsomming van feitjes of jaartallen.
  • Een enthousiaste gids, die je de stad laat ontdekken als een echte local.
  • Een interactieve wandeling, als  het avond valt.

Hoe kun je reserveren?

Boek een privé-wandeling op maat

  • Jouw groep, jouw moment
  • Beschikbaar op elke dag en tijd
  • € 30 per persoon, minimaal € 210
  • Boek direct via de website of doe een vrijblijvende aanvraag
  • Aangepast aan jullie wensen (starttijd, locatie, thema, stops)
  • Groepen van meer dan 12 personen? We zetten meerdere gidsen en boten in!

Ga mee met een instapwandeling

  • In oktober, november en december op zaterdagavond
  • € 27,50 per persoon
  • Bestel tickets via de website
  • Groep van maximaal 12 deelnemers
  • Beschikbare data en tijden vind je in de agenda
  • Een superleuke rondleiding gekregen van Angelo. We deden de duistere rondleiding en mede dankzij het enthousiasme van onze gids heeft het een onvergetelijke ervaring opgeleverd!

    Sander

  • We hadden een hele leuke rondleiding door Dordrecht in de avond met de titel 'Duister Dordrecht'. Erg vermakelijke verhalen gebracht met humor over de 'duistere' kant van Dordrecht.

    Heleen

  • We hebben gisteren een super leuke en boeiende "Duister Dordrecht" tour gedaan. Zowel de schipper van Si Barone als gids Joes konden heel boeiend vertellen over Dordrecht.

    Marion